DOMY W CENIE MIESZKANIA

Osiedle Olechowska Park położone w Łodzi przy ul. Olechowskiej 33 to idealna lokalizacja dla Twojego nowego domu, zlokalizowana w spokojnej okolicy wśród zieleni. W tym przepięknym miejscu oddamy do Państwa dyspozycji 17 nowych domów, każdy będzie miał swój ogród. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń okiennych, mieszkania są słoneczne i niezwykle atrakcyjne wizualnie. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard i nowoczesny design. Jest to także świetna lokalizacja dla osób pracujących w innych miastach a szukających własnego domu w Łodzi dzięki niedalekiej odległości od autostrady A1/A2. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie terenów zielonych, pozwala cieszyć się ciszą i spokojem oraz sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu – zapewniając jednocześnie łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Zaletą tego miejsca jest: dobra komunikacja miejska, w niedalekiej odległości – szkoły, przedszkola, boiska, plac zabaw, parki oraz tereny zielone. Teren osiedla będzie zamknięty.
PREMIUM DEVELOPMENT

Piotr Karczewski – wspólnik Premium Development s.c. zajmuje się działalnością deweloperską od dziesięciu lat. Od początku pomagała mu w prowadzeniu firmy żona – Żaneta Karczewska, która na dzień dzisiejszy jest drugim wspólnikiem Premium Development s.c. Funkcjonowanie w branży przez tyle czasu pozwoliło na zdobycie doświadczenia w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Początek działalności to tylko usługi remontowo – budowlane. Doświadczenie zdobyte przy budowie wielu domów jednorodzinnych oraz ich sprzedaży przygotowało Firmę do prowadzenia działalności stricte deweloperskiej.

Kolejnym, bardziej zaawansowanym etapem była budowla osiedla Zielony Olechów, składającego się z sześciu domów w bezpośredniej zabudowie bliźniaczej. Zielony Olechów to inwestycja będąca przykładem dobrej organizacji działań oraz profesjonalizmu, ponieważ budowę rozpoczęto w lipcu 2014 roku, w relatywnie krótkim terminie została ukończona, a wszystkie domy wchodzące w skład osiedla sprzedano już w 2015 roku. Kolejną inwestycją był budynek wielorodzinny w Łodzi przy ul. Skalnej 39b z 15 lokalami mieszkalnymi. Budowa rozpoczęta była w czerwcu 2016 roku, natomiast ostatnie mieszkanie w w/w bloku zostało sprzedane w marcu 2018 roku. Ostatnią ukończoną i sprzedaną inwestycją było osiedle 15 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Pomorskiej 564. Budowa rozpoczęta była w październiku 2018 roku. Wszystkie domy zostały sprzedane.
MAPA OSIEDLA

Każdy dom posiada ogrodzoną działkę . Powierzchnia całkowita domów to 100 m2 ( użytkowa 95 m2 ).

KARTY I CENY DOMÓW

Kliknij w interesujący Cię numer domu i zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi wybranego przez Ciebie budynku.

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

A1

SPRZEDANY

A2

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

SPRZEDANY

LOKALIZACJA I KONTAKT

Osiedle Olechowska Park położone jest w Łodzi przy ul . Olechowskiej 33.

Znajdziesz nas:

Premium DEVELOPMENT

Olechowska 33
92-403 Łódź

Zadzwoń lub napisz:

tel: 513 502 630
tel: 880 069 837

e-mail: premiumdevelopment@op.pl